KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia Streikų fondas
Streikų fondas

 

 

2007-08-27 dieną įvykusi Jungtinės profesinės sąjungos konferencija vienbalsiai priėmė nutarimą formuoti bendrą streikų fondą iš visų padalinių įnašų.

Jungtinė profesinė sąjunga pasisakė ir pasisako už teisingas, konstruktyvias derybas tarp darbo ir kapitalo ar darbo ir valstybės. Lietuva nesiruošia kariauti, tačiau išlaiko kariuomenę, sudarinėja karines sąjungas su kitomis valstybėmis, kad galėtų būti lygiaverčiu derybiniu partneriu. Norėdamos būti lygiaverčiais partneriais derybose su darbdaviais profesinės sąjungos visame pasaulyje diegia pažangiausias ryšių sistemas, kaupia streikų fondus, apmoko savo narius, kaip elgtis konflikto sąlygomis. Be šito nebuvo, nėra ir nebus teisingų derybų.

Šiuo metu mūsų padalinių komitetuose vieningai priiminėjami nutarimai dėl atskaitymų į streikų fondą. Jungtinės profesinės sąjungos centrinis komitetas nutarė visas lėšas, gautas iš mums paskirtų 2 proc. pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą, paskirti į Streikų ir teisinės gynybos fondą.

2%


Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Respublikinei jungtinei profesinei sąjungai!

Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

 

Paramą galite skirti dviem būdais:


· Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu. ČIA rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“. Formos pildymui Jums reikia žinoti RESPUBLIKINĖS JUNGTINĖS PROFESINĖS SĄJUNGOS kodą: 195758149

 

· Užpildant FR0512 formą ranka ir išsiųsti paštu arba nunešti Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją. Galite parsisiųsti PDF formato deklaraciją, kurią reikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis.


Paspaudę čia rasite FR0512 užpildytos formos pavyzdį.

 

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.

 

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 10 svečius prisijungusius