KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia PRIENŲ RAJONO BIBLIOTEKININKAI LANKĖSI PANEVĖŽY
PRIENŲ RAJONO BIBLIOTEKININKAI LANKĖSI PANEVĖŽY PDF Spausdinti El. paštas

 

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiuo prieškalėdiniu laikotarpiu, mes, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojai profsąjungiečiai, pasidovanojome išvyką: vieną gruodžio savaitgalio dieną patraukėme į Panevėžį.

Esminis kelionės tikslas – aplankyti giliomis meninėmis tradicijomis išgarsėjusį Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą, taip pat pasižvalgyti po kalėdiškai papuoštą ir apskritai ganėtinai patraukliai renovuotą miestą. Nors atvykome lankantis vakaro sutemoms ir spaudžiant šaltukui, spėjome pasigrožėti tik ką įžiebta ir šiais metais ekstravagantiškai atrodančia modernia Kalėdų egle. Šalia teatro pastato matėme ir įžymiąją, prieš dešimtmetį dailininko skulptoriaus Regimanto Midvikio sukurtą bronzinę skulptūrą, įamžinusią sėdintį ir mąstantį režisierių Juozą Miltinį.

Teatre mūsų laukė spektaklis. Žiūrėjome režisieriaus Giedrimundo Gabrėno pastatytą amerikiečių dramaturgo Neilo Saimono dviejų veiksmų ganėtinai žaismingą komediją „Paskutinysis iš aistros kamuojamų meilužių“. Telieka pridurti, kad šis spektaklis Panevėžio teatre rodomas dar nuo 1994 metų, ir mes turėjome galimybę stebėti žinomų aktorių Albino Kėlerio, Astos Preidytės, Eleonoros Koriznaitės, Ligitos Kondrotaitės vaidybą.

Kelionę ir bilietus į spektaklį mes, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos profesinės sąjungos skyriaus nariai, pirkome iš savo nario mokesčio sumokėtų ir Šalpos fonde sukauptų lėšų. Lauksime kitų išvykų.

Marytė Žaromskienė

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 9 svečius prisijungusius