KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia SOCIALINIO DIALOGO PROBLEMOS TELŠIUOSE
SOCIALINIO DIALOGO PROBLEMOS TELŠIUOSE PDF Spausdinti El. paštas

2018 m. lapkričio 22 d., Valstybinės darbo inspekcijos vyriausiosios inspektorės Dalios Mikalauskienės iniciatyva, Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje, įvyko darbuotojų atstovų: profesinės sąjungos įgaliotinės Daivos Pociuvienės, pavaduotojos Editos Jonušienės, komiteto narės Jovitos Servienės ir profesinės sąjungos narės Auksės Valackonienės bei bibliotekos administracijos – direktorės Jolantos Sutkutės ir pavaduotojos Vidos Urnikienės susitikimas su Telšių rajono savivaldybės meru Petru Kuizinu, Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos pirmininku Juozu Rimkumi ir savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Egle Maciene, dėl socialinio dialogo skatinimo.

Susitikimo metu buvo nagrinėjamos problemos, kylančios dėl informavimo ir konsultavimo stokos, aptartos galimybės pagerinti bibliotekos kolektyvo ir administracijos tarpusavio santykius, darbinę atmosferą, bei psichologinį klimatą įstaigoje.

Mero Petro Kuizino iniciatyva buvo pasiūlyta sudaryti veiksmų planą, padėsiantį išspręsti jau daugiau kaip metus trunkantį konfliktą.

Atsiliepdama į mero siūlymą, bibliotekos profesinė sąjunga, artimiausiu metu pateiks bibliotekos administracijai pasirašyti Kolektyvinę sutartį ir aktyviai ragins administraciją kuo greičiau parengti ir patvirtinti visus svarbiausius bibliotekos vidaus dokumentus - Darbo tvarkos taisykles ir kt.

Tikimės, kad bendromis jėgomis pavyks pasiekti Darbo kodekse įtvirtintų nuostatų įgyvendinimo ir socialinio dialogo užtikrinimą mūsų įstaigoje.

Daiva Pociuvienė

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 49 svečius prisijungusius