KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia KAZLŲ RŪDOS JURGIO DOVYDAIČIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS PROFSĄJUNGOS NARIŲ IŠVYKA Į PAKRUOJO DVARĄ
KAZLŲ RŪDOS JURGIO DOVYDAIČIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS PROFSĄJUNGOS NARIŲ IŠVYKA Į PAKRUOJO DVARĄ PDF Spausdinti El. paštas

Tas laikas, kai lapai auksiniai nukrinta ant vėstančios žemės, Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos profesinės sąjungos narius išviliojo į kelionę. Saulėtą spalio 13-osios rytą, smagiai nusiteikę, išvykome aplankyti Pakruojo dvaro Gyvąjį muziejų. Kelionė neprailgo ir netrukus mes pasinėrėme į dvaro kasdienybę: aplankėme dvaro ūkinius pastatus, rūmus ir parką, pamatėme dvaro ūkio darbus ir sukrečiantį bausmių rūsį.

Dvariški pietūs, susitikimas su Baronu, Baroniene ir Baronaite Adelheide, Tijūnu, „svieto lygintoju“ ir „razbaininku“ Tadu Blinda, Žaldoku, koncertas Baltojoje salėje, spektaklis - tai veiklos, kuriose dalyvaudami nepajutome, kaip pralėkė ypatingai graži rudens diena. Dalinantis įspūdžiais, kelionė namo buvo dar trumpesnė.

Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos profesinės sąjungos nariai nuoširdžiai dėkoja Respublikinei Jungtinei Profesinei Sąjungai už pažintinės kelionės į Pakruojo dvarą muziejų išlaidų padengimą, už paramą kolektyvo nariams, ištikus nelaimei ir nelengvą darbą, rūpinantis visų kultūrininkų gerove.

RJPS padalinio Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos profesinės sąjungos įgaliotinė Rita Sliserienė

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 32 svečius prisijungusius