KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia SUSITIKIMAI ŠAKIUOSE
SUSITIKIMAI ŠAKIUOSE PDF Spausdinti El. paštas

 

2018-10-17 d. RPJS šakų atstovai viešėjo Šakiuose. Socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės pavaduotojas Egidijus Gedvilas lankėsi Šakių Socialinių paslaugų centre. Šio centro darbuotojaai buvo supažindinti su SADM vykstančių derybų dėl Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties papildymo, eiga. Taip pat buvo atsakyta į eilę darbuotojams aktualių klausimų. Susitikimas vyko labai draugiškoje ir šiltoje atmosferoje. Džiugu, jog aktyvių Socialinių paslaugų darbuotojų - RJPS narių gretos didėja.

Lietuvos Respublikos Vandens tiekėjų federacijos pirmininko pavaduotojas, RJPS specialistas darbų saugos bei sveikatos komitetų klausimais Jonas Vepštas susitiko UAB „Šakių vandenys“ direktoriumi Kęstučiu Vilkausku. Aptartos galimybės prisistatyti LR Vyriausybei dėl Lietuvos vandens tiekėjų šakos kolektyvinę sutarties sudarymo ir pasirašymo.

Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Juozas Rimkus susitiko su Šakių kultūros centro darbuotojų atstovais ir aptarė Lietuvos kultūros šakos kolektyvinės sutarties sudarymo aplinkybes. Vėliau LKDPS pirmininkas bendravo su Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos profesinės sąjungos aktyvu.

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 30 svečius prisijungusius