KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia „UŽ KULTŪRINGĄ ATLYGINIMĄ!”
„UŽ KULTŪRINGĄ ATLYGINIMĄ!” PDF Spausdinti El. paštas

Pirmadienį, rugsėjo 17 d. Telšių rajono bibliotekininkai – Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos nariai, drauge su Telšių kultūros centro ir Žemaitės dramos teatro darbuotojais – iš viso apie 40 Telšių krašto kultūros srities atstovų, dalyvavo protesto akcijoje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Palaikyti protesto akciją ir norą joje dalyvauti iššaukė bibliotekininkų nusivylimas valdžios nevykdomais pažadais dėl kultūros darbuotojų atlyginimų didinimo ir suvienodinimo su švietimo darbuotojų algomis.

„Norim algos, o ne pašalpos!“, „Už kultūrą – kultūringas atlyginimas!“, „Kultūros darbuotojai nori gyventi oriai!“ – tokiais šūkiais bandėme būti išgirsti.

Gaudami tokias menkas algas, bibliotekininkai jaučiasi neįvertinti. Reikalavimai šiuolaikiniams bibliotekininkams yra dideli - tai ir geras išsilavinimas, naujų technologijų išmanymas, kūrybinis polėkis, išradingas bendravimas bei bendradarbiavimas, naujų darbo formų, naujų erdvių, naujų gebėjimų ieškojimas bei pritaikymas darbe ir t.t. Siekiant užtikrinti tinkamą šiuolaikinių bibliotekų darbą, išlaikyti bei pritraukti gerus darbuotojus, užsiauginti skaitančią ir kultūringą visomis prasmėmis jaunąją kartą,  valdžiai privalu tam skirti pakankamai lėšų.

Pažadas buvo duotas. Lauksime lapkričio 1 d. ir tikimės, kad bus surastos galimybės tinkamai pradėti didinti atlyginimus.

Kultūringa ir klestinti valstybė yra visų mūsų bendras tikslas.

Dėkojame Respublikinei jungtinei profesinei sąjungai už moralinę ir materialinę paramą vykstant į protesto akciją.


 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 60 svečius prisijungusius