KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia SEMINARAS DARBO SANTYKIŲ VALDYMO KLAUSIMAIS
SEMINARAS DARBO SANTYKIŲ VALDYMO KLAUSIMAIS PDF Spausdinti El. paštas

2018 m. rugpjūčio 23-24 dienomis Palangoje vyko UAB „Dorevi“ organizuotas seminaras „Pirmieji metai su naujuoju Darbo kodeksu: patirtys, patarimai, klausimai, nauji iššūkiai“, kuriame dalyvavo Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos profesinės sąjungos įgaliotinė Daiva Pociuvienė.

Seminarą vedė labai profesionali lektorė Rasa Grigonienė, turinti didelę patirtį tiek akademiniame dėstyme, tiek vedant seminarus, kursus, mokymus darbo teisės, personalo bei dokumentų valdymo klausimais. Naudingų žinių lektorė suteikė ir iš savo patirties dirbant Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus teritorinio skyriaus darbo ginčų komisijoje, bei atliekant įstaigų dokumentų auditus.

Svarbus dėmesys seminaro metu buvo skirtas darbuotojų informavimo ir konsultavimo pareigos įgyvendinimui, kuriam naujajame Darbo kodekse skiriama nemažai dėmesio. Buvo aptartos darbo sutarčių sudarymo ir administravimo naujovės, darbo santykių organizavimo klaidos ir patirtys. Visos nagrinėjamos temos buvo labai įdomiai ir naudingai iliustruotos Darbo ginčų komisijų ir teismų praktikos pavyzdžiais.

Darbo teisės išmanymas labai pasitarnauja konstruktyviam profesinių sąjungų atstovų dialogui su darbdaviais, įstaigų administracija. Tai buvo labai naudingas seminaras, suteikęs vertingų žinių ir ženkliai praplėtęs akiratį.


 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 22 svečius prisijungusius