KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia ŠAKOS KOLEKTYVINĖS SUTARTIES PRISTATYMAS VYKDYMUI
ŠAKOS KOLEKTYVINĖS SUTARTIES PRISTATYMAS VYKDYMUI PDF Spausdinti El. paštas

2018-07-13 RJPS Pirmininkas A. Dambrauskas, kultūros darbuotojų šakos pirmininkas J. Rimkus turėjo susitikimą Pakruojo mieste. Jame dalyvavo Pakruojo meras Saulius Gegieckas, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė, Pakruojo rajono administracijos direktorės pavadaduotojas Marius Senulis, teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus pavaduotoja Nijolė Špejerienė, socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Kristina Baguževičienė, neįgaliųjų reikalų ir socialinių paslaugų poskyrio vedėja Alma Stankevičienė, Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų direktorė Laimutė Kazokaitienė,  Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų direktorės pavaduotoja Ilma Geleželienė,  Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų vyresnioji socialinė darbuotoja Rasa Gutauskienė,  Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų profesinės sąjungos nariai: Vaida Povilaitytė, Lina Linkaitė, Janina Durienė, Oksana Olberkienė, Augustė Meiliūnaitė, Saidana Mogulevičiūtė, Inga Galiauskienė, Rita Slavinskienė, Monika Brajienė, Reda Gurkšnienė.

Susitikimo metu, Pakruojo miesto administracijos atstovams buvo paaiškintos socialinių darbuotojų šakos kolektyvinės sutarties vykdymo sąlygos, aptarti kiti socialiniams darbuotojams aktualūs, t.y., darbo priemonių, saugumo ir kt., sąlygų darbuotojams gerinimo, socialinio dialogo bei partnerystės, požiūrio į darbuotoją, žmogų, garbingo ir oraus atlyginimo už darbą klausimai. Daugiausia iššūkių šiai dienai soc. darbuotojams kelia transporto nuvykti pas klientus trūkumas: kaip paaiškėjo, darbuotojai, vykdydami tiesiogines savo funkcijas, rajono keliais (tame tarpe žvyrkeliais) vyksta savo automobiliu ir kuru. Už tai gauna tik 10-17 Eur., per mėnesį, kompensacijas. Norime priminti, jog kolektyvinėje sutartyje II skyriuje, 17 p., pažymėta, jog kai darbdavys neaprūpina darbuotojų transporto priemonėmis, skirtomis darbuotojui vykdyti darbo funkcijas, ir darbuotojui naudojant savo automobilį darbo funkcijoms vykdyti jam kompensuojamos išlaidos kurui ir automobilio amortizacija Lietuvos Respublikos darbo kodekso nustatyta tvarka.

Susitikimo pabaigoje, buvo sutarta, jog RJPS vadovybė bei Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų profesinės sąjungos nariai aktyviai stebės, kaip laikomasi ir vykdomos šakos kolektyvinės sutarties sąlygų, sprendžiamos ir šalinamos vyraujančios problemos, palaikomas aktyvus kontaktas su Pakruojo savivaldybės administracija, siekiant darbo sąlygų soc. darbuotojams gerinimo bei skatinant socialinį dialogą ir partnerystę.


 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 78 svečius prisijungusius