KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia PROFESINĖ SĄJUNGA ŽAGARĖS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRE
PROFESINĖ SĄJUNGA ŽAGARĖS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRE PDF Spausdinti El. paštas

2018-07-13 Joniškyje įvyko susitikimas su Žagarės Socialinių paslaugų centro darbuotojais. Jame dalyvavo RJPS Pirmininkas Arvydas Dambrauskas, LKDPS pirmininkas Juozas Rimkus. Susitikimo metu A. Dambrauskas ir svečiai pristatė darbuotojams RJPS veiklą, viziją, žymų indėlį derybų su SADM eigoje, siekiant socialinių darbuotojų kolektyvinės šakos sutarties pasirašymo, kurios dėka, soc. darbuotojams, profesinės sąjungos nariams, suteikiamos geresnės darbo, darbo saugos, apmokėjimo už darbą ir kt. sąlygos. Susitikime buvo išklausytos ir aptartos Žagarės soc. darbuotojų, su darbu susijusios problemos, galimybės jas aktyviai spręsti įstojant į RJPS gretas bei stiprinant socialinių darbuotojų, kurie priklauso Respublikinei Jungtinei Profesinei Sąjungai, pamatą. Minėto susitikimo rezultatas - įsikūręs naujas RJPS padalinys Žagarės Socialinių paslaugų centre. Išrinktas įstaigos profesinės sąjungos komitetas: Simona Kovrigienė (įgaliotinė) Vaidilutė Viličkienė (įgaliotinės pavaduotoja) ir Daiva Sasnauskienė.

Šia proga, nuoširdžiai sveikiname naujus, Žagarės Socialinių paslaugų centro profesinės sąjungos narius ir džiaugiamės augančiomis ir stiprėjančiomis soc. darbuotojų, įsiliejančių į RJPS gretomis!

Telefonai kontaktams:  skambinkite tel. 8 37 422 537, 8 674 47370. Arba rašykite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 67 svečius prisijungusius