KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia ŠAKOS KOLEKTYVINĖS SUTARTIES STARTAS DIDVYŽIUOSE
ŠAKOS KOLEKTYVINĖS SUTARTIES STARTAS DIDVYŽIUOSE PDF Spausdinti El. paštas

 

2018 -06 -07 d. Didvyžių (Vilkaviškio rajonas) socialinės globos namuose vyko darbuotojų susirinkimas, kurį kvietė profesinė sąjunga. Šiame susirinkime dalyvavo Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos atstovai.

Pirmininkas A. Dambrauskas apžvelgė Naują darbo kodeksą ir jį palygino su senuoju. Toliau kalbėjome apie Socialinių paslaugų šakos kolektyvinę sutartį. Atkreiptas dėmesys į sudaryti privalomą įstaigos dvišalę tarybą, kurioje bus svarstomi ir derinami klausimai dėl vietinių norminių teisės aktų patvirtinimo ar pakeitimo, darbo apmokėjimo ir kt. dirbantiesiems aktualių problemų sprendimo.

A. Dambrauskas informavo apie greitai prasidėsiančias derybas dėl naujos Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties sudarymo, kurioje bus svarstomi kitose pareigybėse dirbančių darbuotojų atlyginimai. Socialinių darbuotojų padėjėjos pasiūlė, kad būtų prašoma MPA koeficiento pareiginės algos bazinio dydžio 4. Pirmininkas pabrėžė, kad Šakos KS derybos vyks kiekvienais metais.

Galime pasidžiaugti, kad turime Šakos KS ir tikime, kad ji bus sėkmingai vykdoma.

P.S.: Didvydžių socialinės globos namuose jau keletą metų nebuvo mokama už pavadavimą, atostogų išėjusiam darbuotojui, tačiau po Šakos KS pradėta mokėti visiems darbuotojams...

Profesinės sąjungos gretas pasipildė naujais nariais.

Sonata Dambrauskaitė, Didvyžių socialinės globos namų profesinės sąjungos įgaliotinė


 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 59 svečius prisijungusius