KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia SU NEEILINE ŠVENTE!
SU NEEILINE ŠVENTE! PDF Spausdinti El. paštas

 

Sveikinu visus kolegas, soc. darbuotojus! Šiandien mums, kaip darbtuotojams, aktyviems RJPS nariams, praėjusiems nelengvą išmėginimų ir išbandymų atkarpą, įsimintinas, sakyčiau istorinis įvykis – penktadienį, 2018-05-18 SADM buvo pasirašyta Socialinių paslaugų šakos kolektyvinė sutartis. Tam, kad ji būtų pasirašyta, kiekvienas iš Jūsų, mieli kolegos, įnešė įndėlio dalį, sunešėme lyg po mažą kruopelytę, kuri kaip sako RJPS pirmininkas A. Dambrauskas: “Tapo kūnu”. Būta baimių, būta nepasitikėjimo momentų, dvejonių ir jos suprantamos, kadangi mums, kaip įpratusiems spręsti su klientais susijusias problemas “čia ir dabar”, labai norėjosi sutarties pasirašymo datą pamatyti kuo greičiau. Visgi, šiandien MES JĄ TURIME.

Trumpame, po sutarties pasirašymo asmeniniame pokalbyje, padėkojau mūsų visų vardu, viceministrui E. Bingeliui už aktyvumą, iniciatyvą, nuoširdų dialogą derybų metu su visa ministerijos atstovų komanda, o ministrui L Kukuraičiui, padėkojęs pasakiau, jog šiandien grįžtame į namus su džiugia žinia daugeliui soc. darbuotojų. Ir išties, šios sutarties dėka iš esmės keičiasi darbuotojų darbo, atlyginimų, darbdavio ir darbuotojų santykių ir daugelis kitų, labai aktualių mums visiems klausimų.


Tad mieli kolegos, dar kartą su švente, iki greito susitikimo konferencijoje Panevėžyje.


Egidijus Gedvilas, Panevėžio socialinių paslaugų centro profesinės sąjungos įgaliotinis, šakos kolektyvinės sutarties sudarymo derybininkas.


NUORODA Į SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS TINKLAPĮ 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 57 svečius prisijungusius