KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia DERYBOS DĖL ŠAKOS KOLEKTYVINĖS SUTARTIES PASIRAŠYMO VEDA Į NEVILTĮ SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJĄ
DERYBOS DĖL ŠAKOS KOLEKTYVINĖS SUTARTIES PASIRAŠYMO VEDA Į NEVILTĮ SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJĄ

Jungtinė profesinė sąjunga jau nuo spalio mėnesio intensyviai siekia kolektyvinių derybų su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kadangi ministerija yra stacionarių socialinės globos įstaigų steigėja. Jungtinės profesinės sąjungos atstovai Arvydas Dambrauskas - Jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas, Juozas Rimkus - JPS šakinio padalinio Lietuvos kultūros darbuotojų sąjungos pirmininkas, Angelė Griškevičienė - JPS Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė, Jolita Gaigalienė - JPS Lietuvos švietimo, ugdymo ir socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė, Asta Kaduševičienė - Socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos Kaišiadorių skyriaus įgaliotinė, buvo pakviesti į pasitarimą , kuris vyko ministerijoje. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pakvietė dalyvauti ir kitas smulkesnes profesines sąjungas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai atstovavo: viceministrė Audra Mikalauskaite , Daina Urbonaitiene - SADM vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja, Algirdas Bartkevičius - SADM Socialinio dialogo, darbo santykių ir darbo apmokėjimo skyriaus vedėjas, Daiva Buivydaite - SADM socialinių paslaugų skyriaus vedėja, Asta Mulevičiūte - SADM socialinių paslaugų skyriaus vyresnioji specialistė.

2011.02.21 dienos susitikimo metu Jungtinės profesinės sąjungos atstovai aiškiai išreiškė savo reikalavimus - pradėti šakos kolektyvines derybas, tačiau tam nepritarė kitos profesinės sąjungos, kadangi jos tam dar nėra pasiruošusios. Jungtinės profesinės sąjungos atstovai, įvertindami tai, kad šiuo klausimu yra padarę didelį įdirbį ir netikslinga laukti, informavo pasitarimo dalyvius, kad savo siekius realizuos savarankiškai, atsižvelgiant į tai, kad nėra tikslo kartoti jau padarytų žingsnių. Šiuo metu laukiama Taikinamosios komisijos, į kurią atstovus privalo skirti SADM ministras savo įsakymu, prisistatymo. Jungtinė profesinė sąjunga savo atstovų sąrašą yra pateikusi ministerijai ir, vadovaudamasi teisės aktų nustatytais terminais, paskirusi susitikimo datą.

Susitikimo metu dalyvavusios visos profesinės sąjungos nusprendė sudaryti jungtinę profesinių sąjungų atstovybę ir tęsti socialinį dialogą.

Jungtinė profesinė sąjunga, prisiimdama atsakomybę už savo narius, ir toliau sieks visais įmanomais teisės aktais reglamentuotais metodais (derybomis ir kitais aktyviais būdais) realizuoti iškeltus tikslus ir uždavinius.

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 23 svečius prisijungusius