KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia KELMĖS RAJONO BIBLIOTEKININKŲ IŠVYKA Į TELŠIUS
KELMĖS RAJONO BIBLIOTEKININKŲ IŠVYKA Į TELŠIUS PDF Spausdinti El. paštas

Kaip ir kasmet, tęsdama nusistovėjusias tradicijas, Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka ir Kelmės rajono bibliotekininkų draugija gruodžio pabaigoje Kelmės rajono bibliotekininkams surengė vienos dienos dalykinio pobūdžio išvyką į vieną iš Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų. Šį kartą kelmiškius maloniai priėmė Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka. Nuvykus į modernią, šiuolaikiškai įrengtą biblioteką, buvo apsilankyta visuose bibliotekos skyriuose, apžiūrėtos bibliotekoje eksponuojamas parodos, pasidalinta patirtimi ir įžvalgomis. Iš arčiau susipažinta su knygų išdavimo-grąžinimo savitarnos galimybėmis. Viešnagės pabaigoje buvo pristatytas režisieriaus Justino Lingio dokumentinis filmas „Vyrų šešėlyje“, pasakojantis apie poetę ir vertėją Karoliną Praniauskaitę, kurios vardu ir pavadinta Telšių savivaldybės viešoji biblioteka.

Labiausiai bibliotekininkus sužavėjo per bibliotekos langus šviečiantis gražus miesto vaizdas – savito grožio Telšių katedra ir Masčio ežero bangų įspūdinga panorama. Kelmiškiai bibliotekininkai susipažino ne tik su kolegų darbu, pasiekimais, pasidžiaugė puikiomis darbo sąlygomis ir gražia biblioteka, bet ir aplankė kitas Telšių miesto lankytinas vietas.

Džiugu, kad tarp Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos administracijos, kuri suinteresuota darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu, Kelmės rajono bibliotekininkų draugijos, taip pat besirūpinančios darbuotojų tobulėjimui skirtomis priemonėmis, ir  darbuotojus atstovaujančios institucijos – Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos vyksta gražus dialogas. Kelmės rajono bibliotekininkų draugija buvo pagrindinis šios išvykos organizatorius ir rėmėjas, o dalį bibliotekininkų kelionės į Telšius išlaidų finansavo Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjunga.

 

Kelmės rajono bibliotekininkų draugijos pirmininkė,

Kelmės Žemaitės viešosios bibliotekos profesinės sąjungos narė

Vilma Dichavičienė


 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 11 svečius prisijungusius