KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia PRIENŲ RAJONO BIBLIOTEKININKAI LANKĖSI KONCERTE
PRIENŲ RAJONO BIBLIOTEKININKAI LANKĖSI KONCERTE PDF Spausdinti El. paštas

Mes, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojai profsąjungiečiai, patyrėme retą malonumą – išvyką į Alytų, kur Kultūros ir komunikacijos centre klausėmės kokybiškos muzikos gerbėjams, miuziklų fanams skirto koncerto „Miuziklų žvaigždės“. Šiame šventiniame prieškalėdiniame koncerte gražiausius kūrinius iš populiariausių Lietuvos ir užsienio miuziklų atliko romantiškasis duetas - ugningasis Jeronimas Milius ir švelnioji, elegantiškoji Karina Krysko.

Lietuvos muzikos padangėje jie visiems pažįstami kaip vieni talentingiausių miuziklų atlikėjų. Kartu su gyvo garso grupe pasirodę dainininkai savo atlikimu pakvietė mus į muzikinę kelionę po įvairias šalis ir perkėlė į skirtingus laikmečius. Skambėjo kūriniai iš tokių žinomų miuziklų, kaip „Operos fantomas“, „Katės“, „Muzikos garsai“, „Vargdieniai“, „Purvini šokiai“, „Mamma mia“, „Jėzus Kristus – superžvaigždė“, „Ugnies medžioklė su varovais“, „Paryžiaus katedra“,„Velnio nuotaka“ ir kitų.

Galime sakyti, kad pajutome didelį estetinį pasigėrėjimą ir viliamės turėti panašių išvykų ateityje. Telieka pridurti, kad koncerto bilietus ir kelionę mes, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos profesinės sąjungos skyriaus nariai, pirkome iš savo nario mokesčio sumokėtų ir Šalpos fonde sukauptų lėšų. 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 32 svečius prisijungusius