KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia DERYBOS TĘSIASI
DERYBOS TĘSIASI PDF Spausdinti El. paštas

2017-09-06 d. po vasaros atostogų Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje toliau tęsiasi derybos dėl Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties. Derybų metu buvo svarstyti šakos darbuotojų darbo užmokesčio nustatymai, darbo normų, atostogų ir kiti su darbo užmokesčiu susiję klausimai.

Dideles diskusijas sukėlė RJPS pirmininko Arvydo Dambrausko pasiūlymas pavaduojančiam, savo darbo laiku, nesantį darbuotoją mokėti ne mažiau kaip 50% pavaduojamo darbuotojo atlyginimo priemoką. Derybų metu buvo nusileista iki 30% priemokos. Nuostabą kėlė tai, kad kitos profesinės sąjungos derybose ne visada atstovauja darbuotojų interesus.

Primename, kad kolektyvinė sutartis galioja tik profesinės sąjungos nariams ir papildomos lėšos tam bus skiriamos atsižvelgiant į sutartį pasirašiusių profesinių sąjungų narių skaičių įstaigose. Dėl papildomo lėšų skyrimo Ministerija yra sudariusi formą kurią įstaigose turime užpildyti. Neužpildžius formos finansavimas nebus skiriamas. Dėl formų pildymo kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai bei telefonais 860304195. Forma turi būti užpildyta iki rugsėjo 18 d.

Sekantis posėdis rugsėjo 11 d. 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 60 svečius prisijungusius