KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia SVARBŪS PASIEKIMAI!!!
SVARBŪS PASIEKIMAI!!! PDF Spausdinti El. paštas

Derybose dėl Socialinių paslaugų šakos kolektyvinės sutarties (toliau Sutartis) sudarymo šalims pavyko suderinti pozicijas ir susitarti dėl labai svarbių šalims nuostatų taikymo.

  1. Susitarta, kad Sutartis galios tik socialines paslaugas teikiančioms įstaigoms (toliau Įstaigos), kuriose veikia Sutartį pasirašiusi profesinė sąjunga.
  2. Sutartis galios išskirtinai tik Sutartį pasirašiusios profesinės sąjungos nariams.
  3. Dėl lėšų poreikio Sutartyje numatytiems atlyginimų didinimams, specialiems priedams ir kitiems įsipareigojimams pagal Sutartį paskaičiuoti nutarta pateikti profesinės sąjungos narių skaičių pagal profesijas. Lentelės pavyzdį, kurioje bus pateikiamas narių skaičius pagal profesijas, paruošti įsipareigojo ministerijos atstovai.

Dar kartą primename mūsų atstovaujamiems profesinių sąjungų nariams dirbantiems socialines paslaugas teikiančiose įmonėse ir organizacijose, teikite konkrečius pasiūlymus ir pageidavimus dėl atlyginimų pagal profesijas, priedų už pavojingas sąlygas dydžių, poilsio finansavimo ir panašiai. Derybos vyksta toliau, siūlymus ir pageidavimus prašome pateikti el. paštu: arvydas@tikra.lt, tel.: 867447370.

Darbuotojų šalies atsakingas derybininkas Arvydas Dambrauskas


 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 58 svečius prisijungusius