KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia RADVILIŠKIO BIBLIOTEKOS PROFESINĖ SĄJUNGA KREIPĖSI Į KULTŪROS MINISTRĄ DĖL DARBUOTOJŲ ATLYGINIMŲ DIDINIMO
RADVILIŠKIO BIBLIOTEKOS PROFESINĖ SĄJUNGA KREIPĖSI Į KULTŪROS MINISTRĄ DĖL DARBUOTOJŲ ATLYGINIMŲ DIDINIMO

 

2011 metų rugsėjo 2d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi Lietuvos kultūros ministras A. Gelūnas. Radviliškyje viešėjęs Lietuvos Respublikos kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir jo patarėjas Rolandas Kvietkauskas teigė esą sužavėti čia dirbančių kultūros darbuotojų entuziazmo ir jų idėjų.

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė, prasitarė apie lėšų trūkumą naujoms knygoms įsigyti. Ministras pažadėjo, kad papildomas knygų įsigijimo fondas ateityje turėtų padidėti, bet neaišku, kiek. Ministras užsiminė, kad skaitymo skatinimas vis dar yra ministerijos prioritetas. Pasak jo, 2011 metų pabaigoje bus atliekamas skaitymo situacijos tyrimas.

Tuo tarpu, Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos profesinė sąjunga įteikė ministrui kreipimąsi dėl Lietuvos bibliotekų darbuotojų atlyginimo didinimo, dėl lėšų skyrimo dokumentų įsigijimui. Lietuvos kultūros ministras A. Gelūnas buvo informuotas apie bibliotekų kaimo filialų padėtį, susijusį su darbo krūviu bei atlygiu už darbą.

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos profesinės sąjungos aktyvas bei Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Juozas Rimkus ragina ir kitų Lietuvos kultūros įstaigų: bibliotekų, muziejų, kultūros centrų darbuotojų atstovus išdėstyti savo problemas raštu bei išsiųsti Lietuvos Respublikos kultūros ministrui Arūnui Gelūnui.

Parengta pagal www.radviliskis.lt inf.

DOKUMENTAS PRIDEDAMAS

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 19 svečius prisijungusius