KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia PASIRAŠYTA SOCIALINIO BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS
PASIRAŠYTA SOCIALINIO BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS

 

Kaip jau minėjome anksčiau, Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas ir Jungtinės profesinės sąjungos šakinio padalinio Lietuvos kultūros darbuotojų sąjungos pirmininkas Juozas Rimkus pasirašė Socialinio bendradarbiavimo sutartį.

2011 m. gegužės 30 d. pasirašyta dar viena Socialinio bendradarbiavimo sutartis. Socialinio bendradabiavimo sutartį pasirašė Jungtinės profesinės sąjungos šakinio padalinio Lietuvos kultūros darbuotojų sąjungos pirmininkas Juozas Rimkus ir Kelmės rajono savivaldybės meras Kostas Arvasevičius.

Savivaldybės ir profesinės sąjungos susitarė keistis informacija, remti bei padėti viena kitai santykiuose su trečiaisiais asmenimis, bendradarbiauti, dalintis informacija, kviesti sutarties šalių atstovus į renginius, susitikimus, esant poreikiui organizuoti seminarus abi šalis dominančia tematika, skatinti darbdavių, darbdavių organizacijų ir jų asociacijų, profesinių sąjungų ir jų susivienijimų socialinės partnerystės srities gebėjimus, tobulinti kolektyvinius darbo santykius, skatinti kolektyvinių sutarčių pasirašymą, informuoti ir šviesti profesinių sąjungų narius ir visuomenę apie socialinio dialogo plėtrą ir kt.


 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 14 svečius prisijungusius