KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia KUPIŠKIO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO PROFSĄJUNGOS NARIŲ KELIONĖ KRUIZINIU LAIVU „IZABELA“ RYGA-STOKHOLMAS-JURMALA
KUPIŠKIO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO PROFSĄJUNGOS NARIŲ KELIONĖ KRUIZINIU LAIVU „IZABELA“ RYGA-STOKHOLMAS-JURMALA PDF Spausdinti El. paštas

 

2019 m. spalio 4-5-6 dienomis Kupiškio socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos ir socialinių darbuotojų padėjėjos, RJPS šakos - Socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profsąjungos narės, buvo išvykę 3 dienų kelionei kruiziniu laivu “Izabela“ į Stokholmą. Kelionė prasidėjo apžvalgine ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Latvijos sostinės Rygos senamiestį. Labai išsamiai pasakojant gidui buvo aplankyta Rygos pilis ir gynybinė siena, „Trijų brolių“ namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje pastatytas puošniausias Rygos pastatas „Juodagalvių“ gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia, laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, „namas su katinu“, senamiesčio gatvelių labirintai. Vakare iš Rygos uosto kruiziniu laivu išplaukėme į Švedijos sostinę Stokholmą. Kelte mūsų laukė įvairios pramogos: karaokė, gyva muzika, diskoteka, vakaro šou programa, daugybė parduotuvių, kavinės ir nakvynė laivo kajutėse.

Ryte, įplaukiant į Švedijos sostinę Stokholmą, kavinėje mėgavomės švediško stalo gėrybėmis ir grožėjomės įspūdingais vaizdais. Antra ekskursijos diena prasidėjo apžvalgine kelione po didingą karališką miestą Stokholmą, pastatytą 14-oje salų, toje vietoje, kur susitinka Baltijos jūra ir Melareno ežero vandenys. Pasakojant gidui aplankėme: Karališkąjį dramos teatrą, Karališkus rūmus, senąją katedrą, Riterių bažnyčią (Švedijos karalių laidojimo vietą), senamiesčio siauras ir jaukias gatveles. Pamatėme Stokholmo Rotušę, kur vyksta Nobelio premijos įteikimo banketai, apžiūrėjome „Vaza“ muziejų, kuriame eksponuojamas didingas, XVII a. karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus).  Vakare sėdome į kruizą ir plaukėme atgal į Rygą.

Trečios ekskursijos dienos ryte, įplaukiant į Rygos uostą, laivo kavinėje gausiai ir sočiai pasivaišinę švediško stalo gėrybėmis ir atsisveikinę su kruizu „Izabela“, autobusu vykome į Latvijos jūros kurortą – Jūrmalą, kur turėjome apžvalginę ekskursiją autobusu ir pėsčiomis. Įdomiai pasakojant gidui, pasivaikščiojome pagrindine ir gyviausia vieta kurorte – Jomos gatve. Per visas tris kelionės dienas mus lepino karšti saulės spinduliai, visų nuotaika buvo puiki. Pasidžiaugę Baltijos jūros gaiva, pasivaikščioję pajūriu, vakare grįžome į Kupiškį.

Kupiškio socialinių paslaugų centro profsąjungos narė Danguolė Brikienė


 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 13 svečius prisijungusius