KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia 2019.10.15 DIENĄ PASIRAŠYTA UAB,,JURBARKO VANDENYS” KOLEKTYVINĖ SUTARTIS KEIČIAMA Š.M. LAPKRIČIO 1 DIENĄ
2019.10.15 DIENĄ PASIRAŠYTA UAB,,JURBARKO VANDENYS” KOLEKTYVINĖ SUTARTIS KEIČIAMA Š.M. LAPKRIČIO 1 DIENĄ PDF Spausdinti El. paštas

 

Š.m. spalio 15 dieną UAB ,,Jurbarko vandenys” direktorius Darius Dragūnavičius ir RJPS padalinio UAB ,,Jurbarko vandenys” profesinės sąjungos įgaliotinis (pirmininkas) Jonas Mozeris pasirašė suderėtą keičiamą Kolektyvinę sutartį dviejų metų laikotarpiui, su galimybe po metų peržiūrėti sutarties vykdymą.

Derybų metu abiejų Šalių susitarimu atlikti kai kurie patikslinimai, pataisymai ir patikrintas sutarties atitikimas Asmens duomenų apsaugos įstatymui, taip pat reikalavimai keliami bendrovės apsaugai ir saugumui užtikrinti. Į naują sutartį įtraukti derybose iškelti profesinės sąjungos reikalavimai: paruošti darbuotojų skatinimo nuostatus, numatytos socialinės išmokos artimiausiam šeimos nariui mirus darbuotojui, ar jo šeimos nariui, didėjant infliacijai ar pasikeitus bendrovės paslaugų kainai, profesinė sąjunga inicijuos atlyginimų perskaičiavimą, pagrindiniam bendrovės akcininkui pritarus bendrovės darbuotojams bus galima išmokėti vienkartines priemokas (premijas), galimai Kalėdų proga .

Profesinė sąjunga ankstesnės sutarties realizavimo klausimais sutarė su darbdaviu, sutartis buvo vykdoma.

Daug teigiamų darbų padaryta darbo saugos klausimais, profesinė sąjunga aktyviai dalyvavo rengiant naujas Bendrovės darbo tvarkos taisykles, nuolatos dirbame Saugos ir sveikatos komitete. Daug teigiamo padaryta darbo saugos klausimais: atlikti reikalingų darbuotojams darbo saugos priemonių pirkimai ir mokymai.

Bendrovė vykdė visus įsipareigojimus sutartyje informavimo – konsultavimo klausimais. Parengiant ir tvirtinant bendrovės darbo tvarkos taisykles profesinė sąjunga koordinavo atitikimą Kolektyvinės sutarties nuostatoms, tikimės bendradarbiavimo ir sutarimo parengiant darbuotojų skatinimo nuostatus.

Deja, atlyginimai kolkas nedžiugina, viskas susieta su MMA ir valandinio tarifinio atlyginimo formule. Mokesčiai, infliacija pagal vartotojų kainų indeksą auga, blogėja darbuotojų pragyvenimo lygis .Profesinei sąjungai ryžtingai keliant šiuos klausimus teks reikalauti iš darbdavio kitokio požiūrio į darbuotojus, kad mes sunkiai dirbę galėtume gyventi oriai.

Norėtume, kad dialogas atsirastų ir su savivaldybe, su naujai išrinktu administracijos Direktoriumi. Tikslas bendras, kad bendrovės darbuotojai gerai dirbtų ir uždirbtų pakankamai savo šeimų išlaikymui.

Daug vilčių dedame į Vandentvarkos Šakos Kolektyvinę sutartį , dėl kurios pasirašymo LR Vandens tiekėjų federacija yra pradėjusi derybas. Derybas koordinuoja LR Vyriausybė.

Pagarbiai,

Respublikinės Jungtinės profesinės sąjungos padalinio

UAB ,,Jurbarko vandenys “ profesinės sąjungos įgaliotinis (pirmininkas) J.Mozeris

 

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 12 svečius prisijungusius