KONTAKTAI

Mus galite rasti: Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas,

tel./faks.:  (8-37) 422573 el.p.: info@tikra.lt

Pradžia ĮSTEIGTA KAUNO KRAŠTO SVEIKATOS APSAUGOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA
ĮSTEIGTA KAUNO KRAŠTO SVEIKATOS APSAUGOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA PDF Spausdinti El. paštas

2019-04-05 d. Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos (RJPS) būstinėje susirinko Kauno krašto sveikatos apsaugos profesinių sąjungų atstovai.

Susirinkimo metu, septynios RJPS priklausančios ir Kauno mieste veikiančios sveikatos apsaugos profesinės sąjungos, vienbalsiai nutarė steigti teritorinę - šakinę Kauno krašto sveikatos apsaugos darbuotojų profesinę sąjungą. Buvo patvirtinti įstatai ir išrinkti valdymo organai. Profesinė sąjunga steigiama ne tik dėl tiesioginio dalyvavimo derybose, dėl šakos kolektyvinės sutarties, bet ir deryboms su Kauno miesto savivaldybe. Teritorinės socialinės partnerystės procesas ypatingai svarbus toms sveikatos apsaugos profesinėms sąjungoms, kurių steigėjas ir savininkas yra Kauno miesto savivaldybės taryba. Profesinės sąjungos pirmininke išrinkta Jolita Pukelienė (Kauno visuomenės sveikatos biuras). Pirmininkės pavaduotojais išrinkti: Daiva Jokubauskienė (Kauno visuomenės sveikatos biuras), Vytautas Jonynas (Kauno Klinikų darbuotojų profesinė sąjunga), Ąžuolas Kasiulis (VŠĮ K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė).

Aptarti ir nustatyti profesinės sąjungos tikslai.

Pažymime, kad tai jau trečioji šakinė Kauno apskrities profesinės sąjungos konferencija užbaigianti pradinį jos struktūrų formavimo ciklą. Toliau procesas tęsis kituose Lietuvos Respublikos kraštuose ir rajonuose.

 

Anoniminė apklausa

Ar dalyvautumėte prasidėjus visuotiniam ar šakos streikui Lietuvoje?
 

Šiuo metu prisijungę

Mes turime 29 svečius prisijungusius